Domugraudi

Kā atrisināt problēmu pirms saniknota lietotāja zvana?
Vajadzīgs sabalansēt budžetu ar iespējām?

IT monitoringa demonstrācija

monitoringsAr prieku informējam, ka esam izveidojuši IT monitoringa demonstrācijas vidi, kuru intereses gadījumā varam parādīt vai iedot piekļuvi apskatei!  Pieteikšanās šeit! 

Mūsu monitoringa risinājums nodrošina biznesam kritisku sistēmu un pakalpojumu uzraudzību ar mērķi nodrošināt pilnīgu sistēmu pieejamību. To mēs nodrošinām:

  • iegūstot operatīvo informāciju par sistēmu veselības stāvokli;
  • saglabājot ilgetermiņa informāciju par sistēmu veselības stāvokli;
  • saņemot informāciju par sistēmu kļūdām vai brīdinājumus par poteciālām problēmām.

Monitoringa risinājums ir paredzēts visa veida IT infrastruktūras uzraudzībai (serveri, aplikācijas, aparatūra, perifērijas iekārtas) un pat lietotāju datori jeb darbstacijas.

Pateicoties IT monitoringa risinājumiem, ir iespējams nodrošināt augstu sistēmu pieejamību un teicamu darba vidi lietotājam! Tāpēc monitorings ir neatņemama sastāvdaļa datoru, serveru, dažādu aplikāciju, perifērijas iekārtu uzturēšanā un apkalpošanā.

 

 Papildus informācija:

Par itkonsultanti.lv

itkonsultanti.lv ir vairāku profesionāļu apvienība, kuru pieredze IT jomā ir ilgāka par 10 gadiem. Mēs specializējamies uz IT konsultāciju sniegšanu, kas sevī ietver klienta IT infrastruktūras izveidošanu, uzturēšanu vai pārvaldību. Lasīt tālāk

Search